close
دانلود آهنگ جدید
کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia

خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia 


قیمت : 79900 تومان


برند : Sarmagarm


خرید پستی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia 


قیمت کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia  


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia


 


نقد و بررسی تخصصی

کیف عایق دار «سرماگرم» مدل «آزالیا» محصولی کاربردی برای حمل آسان غذاهای سرد و گرم است. این کیف با توجه به ابعاد نسبتا بزرگش انتخاب خوبی برای سفرهای کوتاه است و غذای خانواده را به راحتی در خود جا می‌دهد. مزیت دیگر این کیف این است که در زمانی که نیاز به استفاده از آن نباشد می‌توان آن را تا کرد تا فضای کمتری اشغال کند. وجود یک عایق دمایی در این کیف باعث می‌شود تا دمای داخلی کیف در طی زمان، تغییر بسیار کمی داشته باشد. کیف خنک‌نگه‌دارنده سرماگرم با ابعاد نسبتا بزرگ و وزن کم می‌تواند کالای کاربردی برای استفاده‌ در زمان سفر و گردش باشد.                      

کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia


  


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید. 


مدل «آزالیا» از محصولات «سرماگرم» یک کیف خنک‌نگه‌دارنده است و به همین دلیل می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای به‌همراه‌داشتن در زمان سفر باشد. این کیف از عایق ابداعی و ثبت‌شده‌ی سرماگرم بهره برده است و به همین دلیل قادر هستید به‌شکل مؤثری موادغذایی سرد یا گرم خود را برای مدت قابل‌قبولی داخل آن نگهداری کنید. ابعاد این محصول نیز به حدی است که بتواند نیاز یک خانواده را برای سفری کوتاه برطرف کند. همچنین این کیف از وزن بسیار کمی برخوردار است که باعث راحتی حمل آن می‌شود. عایق دمایی استفاده‌شده، ساختاری به شکل بالشتک‌های ریز و متعدد دارد که از هوا پر شده‌ باشند. به دلیل وجود همین بالشتک‌های متعدد، کیف تا میزانی می‌تواند در برابر ضربه‌ها مقاومت نشان دهد و از وسایل شما بهتر محافظت کند. این کیف ساختاری تاشو دارد؛ درنتیجه می‌توان زمانی که از آن استفاده نمی‌شود، آن را به ابعادی کوچک تا کرد. تولید‌کننده به همراه این محصول، یک عدد کاور نیز عرضه کرده است تا بتوان به صورت بهتری آن را در حالت جمع‌شده همراه داشت. کیف خنک‌نگه‌دارنده‌ی سرماگرم مدل آزالیا، با ساختار و طراحی‌اش، گزینه‌ای خوب برای گرم یا خنک نگه‌داشتن موادغذایی شما در زمان سفر است.


 تصاویر بیشتر


 کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia
کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia
کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia


 


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia
کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia
کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia


 


 
خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia ارزان,کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia با قیمت ارزان,خرید Sarmagarm ارزان,Sarmagarm با قیمت ارزان,خرید پستی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید اینترنتی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia با قیمت 79900,خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia فقط 79900,خرید Sarmagarm کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید Sarmagarm با قیمت 79900, شبنم کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia ارزان,کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia با قیمت ارزان,خرید Sarmagarm ارزان,Sarmagarm با قیمت ارزان,خرید پستی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید اینترنتی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia با قیمت 79900,خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia فقط 79900,خرید Sarmagarm کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید Sarmagarm با قیمت 79900, خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia ارزان,کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia با قیمت ارزان,خرید Sarmagarm ارزان,Sarmagarm با قیمت ارزان,خرید پستی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید اینترنتی کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia با قیمت 79900,خرید کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia فقط 79900,خرید Sarmagarm کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia,خرید Sarmagarm با قیمت 79900,